Виртуалния кораб Титаник
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалния кораб Титаник

Преживейте хиляди приключения, пътувайки виртуално на кораба на мечтите!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Каютата на мис Жени

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Georgi Elenkov
Капитана на кораба
Капитана на кораба
Georgi Elenkov


Брой мнения : 64
Registration date : 23.04.2007

Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitimeПон Апр 23, 2007 2:10 am

Здравейте, мис Жени. Това е вашата невероятна каюта на невероятния непотопяем кораб. Тук можете да пишете как си прекарвате в нея- как почивате,четете или спите.
Върнете се в началото Go down
https://titanic.editboard.com
Мис Жени
Зам.капитан
Зам.капитан
Мис Жени


Брой мнения : 47
Registration date : 23.04.2007

Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitimeПон Апр 23, 2007 2:23 am

В каютата на мис Жени беше страхотно! Беше луксозно, леглото бе меко като пухче. Тя се надяваше да си прекара много добре и да се запознае със висшите хора на този кораб. Тя си беше взела много книги - четенето и беше любимото занимание. Тя започна книгата "Робинзон Крузо".


Последната промяна е направена от на Нед Май 27, 2007 9:35 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Georgi Elenkov
Капитана на кораба
Капитана на кораба
Georgi Elenkov


Брой мнения : 64
Registration date : 23.04.2007

Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitimeПон Апр 23, 2007 2:58 am

Докато мис Жени четеше книгата си края прозореца, в стаята влезе капината на кораба. Той поздрави мис Жени и й остави свежи цветя до леглото. После каза:
-Четете и спете спокойно мис Жени, защото този кораб е нопотопяем. Very Happy
След това капитана излизи и отиде да остави и на останалите пасажери по букет с цветя.
Върнете се в началото Go down
https://titanic.editboard.com
Мис Жени
Зам.капитан
Зам.капитан
Мис Жени


Брой мнения : 47
Registration date : 23.04.2007

Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitimeПон Апр 23, 2007 9:12 am

Аз взех цветята, flower и ги сложих във една красива небесно синя ваза. Те бяха лилави зюмбюли. Това бяха любимите ми цветя. Представих си колко хубаво ще бъде пътешествието ми. С колко много нови знатни особи ще се запозная и как всичко ще бъде чудесно. Огладнях. Отидох в ресторанта да вечерям.

Върнах се в каютата си, за да прочета втора глава от "Робинзон Крузо". Но точно в този момент ме извикаха на работа, защото съм зам. капитан. Първият ми работен ден!


Последната промяна е направена от на Нед Май 27, 2007 5:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Georgi Elenkov
Капитана на кораба
Капитана на кораба
Georgi Elenkov


Брой мнения : 64
Registration date : 23.04.2007

Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitimeПон Апр 23, 2007 10:31 am

След около четвърт час в каютата на мис Жени влезе капитана на кораба - г-н Георги. Мис Жени му бе заръчала да остави в каютата й чантата с гримовете й. И така капитана стори заръчаното като остави чантата. После на излизане си каза:
"Това е най-невероятният кораб на планетата"
и си тръгна към машинното отделение, за да провери всичко.
Върнете се в началото Go down
https://titanic.editboard.com
Мис Жени
Зам.капитан
Зам.капитан
Мис Жени


Брой мнения : 47
Registration date : 23.04.2007

Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitimeПон Апр 23, 2007 11:31 am

Когато се връщах от работа, видях поканата за бала "Титаник" на 1 май от 20:00 ч. Казах си: "Нямам търпение да отида! Но какво ще облека? Та аз не си нося бална рокля! Ще поговоря с капитана за отварянето на магазинче в кораба." Прибрах се в каютата си и след малко при мен доиде на проверка капитана. Попитах го какво мисли за идеята ми.


Последната промяна е направена от на Пет Май 04, 2007 12:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Georgi Elenkov
Капитана на кораба
Капитана на кораба
Georgi Elenkov


Брой мнения : 64
Registration date : 23.04.2007

Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitimeВто Апр 24, 2007 1:14 am

Капитана сбърчи вежди и каза:
-Не разбираме много от търговия тук, пък и нямаме стока за продаване. scratch Но може би има...Не съм сигурен...хмм...Ами добре- ще направим едно магазинчи, но ни трябва продавач/ка. Ако ми намериш кой да продава и ще направя магазин, мис Жени. Дори ще се казва "Мис Жени"!!! Suspect Like a Star @ heaven Twisted Evil Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://titanic.editboard.com
Мис Жени
Зам.капитан
Зам.капитан
Мис Жени


Брой мнения : 47
Registration date : 23.04.2007

Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitimeПет Апр 27, 2007 2:14 am

"Магазинче на моето име! Толкова съм щастлива! - подскокнах от радост аз. Very Happy - Ами тогава трябва веднага да си купя нещо оттам - нали е на мое име! И ще се погрижа за продавач." Капитанът каза, че ще се радва да намеря колкото се може по-скоро продавач и се запъти към каютата на г-н Мартинов, за да провери дали всичко е наред. А аз отново скочих от радост и припнах към новото магазинче.

Оттам си купих четири рокли. Тръгнах към каютата си и видях пощенската кутия на г-н Георги. Хрумна ми идея, затова му написах писмо. И аз си направих пощенска кутия и се върнах в каютата си, за да дочета втора глава и да започна трета на "Робинзон Крузо" - една изключително интересна книга. study
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Каютата на мис Жени Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каютата на мис Жени   Каютата на мис Жени Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Каютата на мис Жени
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалния кораб Титаник :: Из кораба (пътешествието ви) :: Каютите на пътниците от 1 класа-
Идете на: