Виртуалния кораб Титаник
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виртуалния кораб Титаник

Преживейте хиляди приключения, пътувайки виртуално на кораба на мечтите!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Georgi Elenkov
Капитана на кораба
Капитана на кораба
Georgi Elenkov


Брой мнения : 64
Registration date : 23.04.2007

Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Empty
ПисанеЗаглавие: Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги   Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Icon_minitimeВто Апр 24, 2007 3:24 am

Това е моята пощенска кутия. Тук пишете писмата си до мен. Twisted Evil Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://titanic.editboard.com
Georgi Elenkov
Капитана на кораба
Капитана на кораба
Georgi Elenkov


Брой мнения : 64
Registration date : 23.04.2007

Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Empty
ПисанеЗаглавие: Писмо   Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Icon_minitimeВто Апр 24, 2007 3:30 am

Така, я да проверя пощенската си кутия днес. Ха- има едно писмо. Така, сега да го извадя. Хмм...от кораба "Мавритания е". Ето какво ми пише капитана:

"Уважаеми г-н Еленков. Ние сме много далеч от вас,но от кораба "Карпатия" ни съобщиха, че по вашия маршрут има много лед. ВНИМАНИЕ ЗА ЛЕД ПО ПЪТЯ!!!Корабът "Бриджис" бил заобикол преди 2 дни някакъв 150 метров айсберг. Моля да намалите скоростта, защото както знаем "Титаник" има малко кормило и не може да завие бързо,а сега водата е спокойно и айсбергите трудно се забелязват.Затова ви молим- вземете мерки и опазете кораба,защото въпреки,че е непотопяем може да потъне от толкова много лед по пътя и с тази голяма скорост. Искарено ваш,
Джордан Менниш- 1 април 1912 година- кораб "Мавритания"

Хмм...интересно писмо,но все пак аз вече увеличих скоростта на почти максимална. Имали сме малко кормило- хаха...Този Джордан само завижда, защото сме непотопяеми. Защо ли изобщо да го слушам. Я да взема да го изхвърля това писмо. Хоп,готово. Така е отлично. Сега отивам да ям.
Върнете се в началото Go down
https://titanic.editboard.com
Georgi Elenkov
Капитана на кораба
Капитана на кораба
Georgi Elenkov


Брой мнения : 64
Registration date : 23.04.2007

Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги   Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Icon_minitimeВто Апр 24, 2007 3:43 am

След около час капитана г-н Георги се върна и откри ново писмо в пощенската си кутия. Ето какво гласеше то:

Уважаеми г-н Еленков,
не сме сигурни дали сте получили предупреждение от "Мавритания" и за по-сигурно и ние ви изпращаме. Искаме да ви предупредим за лед по пътя. Корабът "Бриджис" е заобиколил преди два дни един 150 метров айсберг. Близо до вас има също забелязани няколко 30 метрови айсберги. Разбрахме,че сте увеличил скоростта до почти максимална и според мен това е доста неразумно. Моля ви, намалете скоростта с много възели, защото може да потънете от леда по пътя. Ваш сърдечен приятел,
Нинигури Вандерфайлс.
2 април 1912 година- кораб "Карпатия".

Капитана г-н Георги вече се вбеси на тези писма и реши да даде отговор. Ето какво написа на кораб "Карпатия":

"Ние сме напълно добре. Досега за толкова провървян път не сме зърнали и парченце лед и времето е отлично. Не ни интересуват въшите завистливи предупреждения. Имам стаж 26 години и много добър екипаж. Вече увеличих скоростта на максимална и нямам нужда от вас. Корабът е непотъваем, така че си гледайте пътя и ни оставете на мира. Искрено ваш,
Капитан Георги Еленков
2 април 1912 година- кораб "Титаник".

После капитана прегъна писъмцето и го закачи на крачето на совата си- Лилипда. Каза й тихичко "до кораб Карпатия" и животинчето се понесе в небето. А капитана се притесни много след тези две предупрежденияpale , но след около 5 мин. се усмихна и каза:
-"Титаник" е непотопяем и няма нужда да се притеснявам, само защото кораб "Бриджис" е заобиколил айсберг. Та ако нещо стане и ние ще го заобиколим. Нищо,че сме с малко кормило- все пак сме "Титаник" и е невъзможно да потънем. Сега отивам да ям и спя. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://titanic.editboard.com
Мис Жени
Зам.капитан
Зам.капитан
Мис Жени


Брой мнения : 47
Registration date : 23.04.2007

Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги   Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Icon_minitimeПет Апр 27, 2007 3:03 am

Уважаеми г-н Еленков,
Ще е възможно ли, ако видите г-н Мартинов да го питате дали е съгласен да бъде продавач в магазинчето "Мис Жени" , защото аз не го открих в каютата му. Ако той или вие не сте съгласен, аз ще бъда продавачка в него. Имам и две идеи - може да се направят каси или сейфове в кораба, където да се смятат парите на пътниците, за да няма обърквания. Също така някак си в каютите може да се сложат гардероби за тоалетите на пътниците. Надявам се да одобрите идеите ми. Искрено ваша,
зам. капитан - мис Жени
5 април 1912 година - кораб "Титаник".
Върнете се в началото Go down
Мис Жени
Зам.капитан
Зам.капитан
Мис Жени


Брой мнения : 47
Registration date : 23.04.2007

Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги   Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Icon_minitimeНед Май 27, 2007 5:07 am

Уважаеми г-н Еленков,
Разбира се, че съм съгласна с вашето предложение, защото корабът ни е непотопяем - не ни трябват спасителни лодки и трябва да е още по-красив и просторен, за да има повече клиенти. Благодаря за похвалата и за наградата. Другите кораби просто ни завиждат, защото сме непотопяеми, така че не обръщайте внимание на няколко бучки лед. Имам предвид да направите тема която да се казва "Гардероб". В нея ще се съхраняват дрехите на всеки, като снимки (разбира се, ако си е купил), и всеки ще си направи гардероб. Но ако предпочитате да си знаем дрехите (което, разбира се също е възможно) няма да има такава тема. И един въпрос: кога ще започнат уроците по рисуване?

Послепис: За да Ви помогна с персонала мога да запълня още някое място, например продавач в магазинчето "Мис Жени", но се надявам това да стане в краен случай. И за да са по-информирани хората, в темата "Стани част от екипажа" можете до поста да запишете и заплатата.
Искрено ваша,
зам. капитан - мис Жени
8 април 1912 година - кораб "Титаник".
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги   Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пощенска кутия на Капитана на кораба г-н Георги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Виртуалния кораб Титаник :: Из кораба (пътешествието ви) :: Пощата-
Идете на: